Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników w tym organizowanie i koordynowanie pracy wewnętrznego zespołu utrzymania ruchu;
  • Optymalizacja i usprawnianie pracy działu;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu w celu poprawy efektywności i wydajności produkcji, wdrażanie narzędzi TPM Management;
  • Wyznaczanie celów, rozliczanie prac, dbałość o rozwój podległych pracowników;
  • Dążenie do usprawniania parku maszynowego, zwiększenia efektywności produkcyjnej, poprawy bezpieczeństwa pracy
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Organizacja remontów, działań prewencyjnych oraz modernizacyjnych parku maszynowego, gospodarowanie częściami zamiennymi
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, koordynacja powierzonych im prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Wskazane min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość zagadnień związanych z Lean Management;

Firma oferuje:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • karty Multisport w atrakcyjnej cenie
  • ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę
  • pakiet szkoleń specjalistycznych

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia ( CV i list motywacyjny) wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-mail  na adres:

praca@takoni.com.pl

koniecznie z adnotacją „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Takoni Sp. z o.o., 43-346 Bielsko-Biała, ul. Bestwińska 103a

2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych - takoni@takoni.com.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji