Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Fizjoterapeuta domowy - Bieruń

Centrum Widzyk Sp. k. "Rehabilitacja na lotnisku"

Fizjoterapia jest Twoją pasją?

Chcesz pomagać ludziom wracać do sprawności?

Lubisz się uczyć i nie boisz wyzwań?

Chcesz dać się zaskoczyć i masz otwarty umysł?

Tak?

To czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • praca indywidualna z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną w domach dzieci - samodzielna praca
  • spotkania 45 minutowe

Wymagania:

  • obowiązkowe wykształcenie wyższe: magister fizjoterapii
  • numer prawa wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane

Firma oferuje:

  • firma zapewnia niezbędny sprzęt rehabilitacyjny (kozetki, wałki, piłki itp.) na stałe u pacjenta, przez cały czas trwania terapii.

Jak aplikować - informacje:

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy biuro@centrumwidzyk.pl,

w tytule maila proszę wpisać "BIERUŃ".

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
'Fizjoterapia Przemysław Widzyk' 43-100 Tychy
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
'Fizjoterapia Przemysław Widzyk' 43-100 Tychy
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

ul. Cieszyńska 317

43-300 Bielsko-Biała

biuro@centrumwidzyk.pl