Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

DORADCA KLIENTA

Jesteśmy częścią sieci franczyzowej Domu Finansowego QS. Bogata oferta produktowa (28 dostawców kredytowych, pożyczkowych i ubezpieczeniowych).

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt z Klientem,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów, również w formie telemarketingu,
  • sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych w obszarze Klientów biznesowych i detalicznych,
  • realizacja zadań sprzedażowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbałość o miejsce pracy i placówkę.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane (niekonieczne doświadczenie w branży finansowej),
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość obsługi  komputera.

Firma oferuje:

  • wysokość dochodów zależna od wyników i zaangażowania (Podstawa + Premie),
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach,
  • możliwość uzyskiwania dodatkowych benefitów,
  • zdobywanie doświadczenia w dużej instytucji finansowej.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń CV + LM na adres mail:

grzegorzfratczak87@gmail.com

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Grzegorz Frątczak, Czarnieckiego 1/21, 43-100 Tychy, NIP: 6462784499
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.