Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne jest polską, prywatną firmą produkcyjną, utworzoną w 1981 roku. Firma specjalizuje się w technologii uszczelnień, a szczególnie uszczelnień mechanicznych czołowych, które znajdują zastosowanie m.in. w pompach czy wentylatorach.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

W związku  z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kozy koło Bielska-Białej

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż, utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami i poszukiwanie nowych klientów na rynkach eksportowych, przede wszystkim francuskojęzycznych.

Do głównych obowiązków pracownika będą należały:

  • Regularna obsługa dotychczasowych klientów na rynkach eksportowych, obejmująca kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz prowadzenie korespondencji handlowej,
  • Analiza podległych rynków i systematyczne poszukiwanie nowych klientów,
  • Sporządzanie ofert dla obecnych i nowych klientów, nadzór nad realizacją zamówień od klientów, negocjowanie i przygotowywanie umów handlowych,
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie technicznego doboru uszczelnień mechanicznych i instalacji wspomagających,
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach branżowych,
  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych dotyczących produktów ANGA.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych, zagranicznych,
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym oraz branży technicznej będą dodatkowymi atutami,
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała i okolice lub gotowość do stałego zamieszkania w tym rejonie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z premiami uzależnionymi od wyników,
  • pakiet dodatków pracowniczych m.in. karta MultiSport, imprezy dla rodzin i dzieci, premie okolicznościowe,
  • szkolenia niezbędne do wdrożenia się do pracy.

Jak aplikować - informacje:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą i spełniacie nasze oczekiwania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres anga@anga.com.pl .

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w moim życiorysie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r.” Ewentualnie można jeszcze dodać: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.

Obowiązki informacyjne firmy ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. są udostępnione na stronie internetowej ANGA.

Kontakt:

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 550
43-340 Kozy