Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Konsultant Service Desk – Gliwice

Grupa Exorigo-Upos jest liderem w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych firm z sektora retail, dla których jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę biznesową  skutecznie łączymy z najnowszymi technologiami tworząc innowacyjne, bezpieczne i cieszące się zainteresowaniem użytkowników rozwiązania.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • rejestrację zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych
  • pozyskanie niezbędnych do rozwiązania danych dotyczących incydentu
  • powiadamianie pracowników II linii o występujących nieprawidłowościach wykazywanych przez systemy monitorujące
  • rozwiązywanie prostych zgłoszeń na podstawie procedur z bazy wiedzy
  • udzielanie informacji w kwestiach związanych z obsługą aplikacji i sprzętu
  • wsparcie pracowników II linii w działaniach zmierzających do rozwiązywania problemów występujących w obsługiwanych systemach

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym bądź pokrewne
  • obsługa systemów operacyjnych Windows w stopniu bardzo dobrym
  • podstawowa znajomość dotycząca konfiguracji sieci komputerowych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych; systemu DOS; obsługi systemów z rodziny UNIX – mile widziana
  • znajomość systemów obsługi sprzedaży detalicznej lub magazynowej będzie atutem

Firma oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dogodną lokalizację siedziby firmy
  • zożliwość decydowania o formie zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy umożliwiające połączenie nauki z pracą
  • rozwój umiejętności pod okiem doświadczonego opiekuna
  • bardzo przyjazną, otwarta atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Exorigo-Upos S.A. (ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 5252535950, Regon: 146251737, KRS:0000428347

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą elektroniczną: ochronadanych@exorigo-upos.pl, lub korespondencyjnie na adres ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Przesłanie aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do sprostowania swoich danych, zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania oraz uzyskać od administratora dostępu do ich treści. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO). Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Kontakt:

ul. Bojkowska 37 bud.2
44-100 Gliwice