Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Grupa Exorigo-Upos jest liderem w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych firm z sektora retail, dla których jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę biznesową  skutecznie łączymy z najnowszymi technologiami tworząc innowacyjne, bezpieczne i cieszące się zainteresowaniem użytkowników rozwiązania.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • rejestrację i weryfikację zgłoszeń klienta oraz pozyskiwanie niezbędnych danych do rozwiązania incydentów
  • kontrolę nad zgłoszeniami serwisowymi oraz ich odpowiednie przekazywanie
  • bezpośredni kontakt z klientem na podstawie zgłoszeń
  • zarządzanie licencjami oraz kontami systemowymi

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym bądź pokrewne
  • podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows oraz zagadnień sieci komputerowych
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywność i zorientowanie na użytkownika końcowego

Mile widziane:

  • znajomość tematyki SLA
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z systemu benefitów w tym prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować poprzez przycisk APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Exorigo-Upos S.A. (ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 5252535950, Regon: 146251737, KRS:0000428347

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą elektroniczną: ochronadanych@exorigo-upos.pl, lub korespondencyjnie na adres ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Przesłanie aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do sprostowania swoich danych, zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania oraz uzyskać od administratora dostępu do ich treści. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO). Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Kontakt:

ul. Bojkowska 37 bud.2
44-100 Gliwice