Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Pracownik działu zakupów

Gutlift s.c. sprzedaż i wynajem podnośników koszowych, serwis i sprzedaż zwyżek oraz części zamiennych.

Zakres obowiązków:

  • zakup i sprzedaż części zamiennych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do nowych maszyn
  • organizowanie transportów krajowych i zagranicznych
  • zakupy interwencyjne
  • wynajem maszyn, nadzór nad przeglądami konserwacyjnymi i naprawami

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne
  • umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • dynamizm w działaniu
  • umiejętność negocjacji

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów CV na adres e-mailowy: gutlift@gutlift.pl
(z podaniem stanowiska w tytule e-maila)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
GUTLIFT S.C., MARCIN GUT, LUCYNA KRĘCICHWOST, ul. Piekarska 4, 43-300 Bielsko Biała, NIP: 937 25 97 743
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97.Dz.U.133 Poz.833)".

Kontakt:

Gutlift s.c.
ul. Piekarska 4
43-300 Bielsko-Biała