Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7133

Salowa

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Zakres obowiązków:

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83 zatrudni w ramach umowy o pracę na pełny etat Salową  na oddziały szpitalne.

Wymagania:

  • sprawnośc fizyczna
  • dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • system premiowania pracowników
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Jak aplikować - informacje:

Oferty zawierające życiorys (CV), list motywacyjny, kserokopie poświadczające wykształcenie prosimy kierować na adres kadry.bzlr@wizja.net.pl z dopiskiem REKRUTACJA NA STANOWISKO Sprzątaczka na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny, Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu, ul.Słoneczna 83, 43-384 Jaworze, NIP: 937-14-94-573
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny

Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu

ul.Słoneczna 83

43-384 Jaworze

Telefon: (33) 8 172 166, wew. 511

Adres e-mail: kadry.bzlr@wizja.net.pl