Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

HANDLOWIEC

Gutlift s.c. sprzedaż i wynajem podnośników koszowych, serwis i sprzedaż zwyżek oraz części zamiennych.

Zakres obowiązków:

  • wynajmowanie podnośników koszowych
  • pozyskanie nowych partnerów biznesowych oraz utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do przetargów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • silna motywacja oraz dynamizm w działaniu
  • zdolności negocjacyjne

Wymagania:

  • wiedza techniczna
  • dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excela
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

    Jak aplikować - informacje:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów CV na adres e-mailowy: gutlift@gutlift.pl

    (z podaniem stanowiska w tytule e-maila)

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych jest:
    GUTLIFT S.C., MARCIN GUT, LUCYNA KRĘCICHWOST, ul. Piekarska 4, 43-300 Bielsko Biała, NIP: 937 25 97 743
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    Zgoda na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Kontakt:

    Gutlift s.c.
    ul. Piekarska 4
    43-300 Bielsko-Biała