Ocieplenia - Niemcy, darmowe mieszkanie + auto!

Mein Personal Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167. Wszystkim pracownikom oferujemy pełne wsparcie przed i w trakcie wyjazdu. Każdy nasz pracownik otrzymuje darmowe mieszkanie i samochód na wyjazd.

Mein Personal poszukuje od zaraz fachowców w zakresie dociepleń budynków do pracy w Niemczech. Nasza firma jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz doskonalił swoje umiejętności, miał możliwość rozwoju i gwarancję stabilizacji zawodowej, ta praca jest dla Ciebie. Zapewniamy zatrudnienie na czas nieokreślony

Zakres obowiązków:

  • Docieplenia budynków wełną i styropianem
  • Nakładanie siatki
  • Nakładanie tynku
  • Malowanie fasad

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie docieplenia budynków
  • komunikacja w języku niemieckim - mile widziana
  • gotowość do pracy za granicą
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac
  • staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • służbowy samochód
  • darmowe mieszkanie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności i organizacji wyjazdu
  • możliwość nadgodzin
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
MEIN PERSONAL SP. Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MEIN PERSONAL SP. Z O.O. 45-432 Opole ul. Grudzicka 51B7, NIP: 7543207022. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEIN PERSONAL SP. Z O.O. 45-432 Opole ul. Grudzicka 51B7, NIP: 7543207022 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Budowlaniec
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
8000-13000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
21-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa o pracę
GORBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Moryń
Niemcy

17-02-2021
od 2800 zł

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY