Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Spawacz / Ślusarz

ZUZA POLAND to firma zajmująca się produkcją, budową i serwisem maszyn przemysłowych. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w niezbedne elementy do utrzymanie produkcji w ruchu.

Zakres obowiązków:

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko spawacz / ślusarz

  • obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych
  • obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp)
  • kontrola zgodności produktu z dokumentacją

  • rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej

  • wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG TIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie 4000,00 brutto
  • system jednozmianowy od 7-15

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem biuro@zuzapoland.pl  tel.601656266

Kontakt:

ZUZA POLAND

email : biuro@zuzapoland.pl

Tel :  + 48 601 65 62 66