Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Specjalista ds. programowania HTML, CSS, PHP / Informatyk

Zakres obowiązków:

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy osób na stanowisko specjalisty ds. programowania HTML, CSS, PHP

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane informatyczne),
  • Znajomość języków HTML, PHP, CSS - WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość połączeń z bazą danych PHP + MySQL
  • Umiejetność znajdowania błędów i szybkiej reakcji,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Doświadczenie w tworzeniu / prowadzeniu stron / sklepów www

DODATKOWO - mile widziane

  • Umiejętność prowadzenia działań w internecie zmierzające do pozyskania leadów i pozycjonowania stron www
  • Umiejętność przeprowadzania aktualizacji stron www – teksty SEO, zdjęcia, video
  • Umiejętność obsługi sprzętu audio-video – tworzenie filmów informacyjno-promocyjnych
  • Umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego oraz obróbka zdjęć

A może zajmujesz się programowaniem hobbistycznie? - szanujemy to - prześlij do nas aplikację.

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie inwestycyjnej,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności
  • Stałe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wparcie całego zespołu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • Pracę w dobrym zespole z doskonałą atmosferą,

Jak aplikować - informacje:

Prosimy osoby zainteresowane o nadsyłanie CV na adres praca@corporis.pl z dopiskiem w temacie wiadomości "SPECJALISTA DS. PROGRAMOWANIA HTML, PHP"

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
CORPORIS SP. Z O.O., ul. Piastowska 35, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472030229
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.