Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 920        SUBSKRYBUJE: 7448

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Firma HellCold Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem działającym w sektorze wentylacji, klimatyzacji, aromatyzacji przestrzeni, chłodnictwa oraz energii odnawialnej.

Zakres obowiązków:

Firma inżynierska z ugruntowaną pozycją rynkową o profilu projektowo – wykonawczym branży HVAC poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Górki Wielkie (pow. cieszyński) Region: śląskie

Numer referencyjny: CV-BRY-HVAC

Opis stanowiska:

  • wykonywanie montażu instalacji i urządzeń w branżach takich jak wentylacji, klimatyzacja i chłodnictwo
  • prace konserwacyjne i naprawcze

Wymagania:

  • znajomość branży i asortymentu w zakresie instalacji
  • wiedza techniczna z zakresu diagnozy i naprawy automatyki chłodniczej wykorzystywanej w klimatyzacji - podstawy
  • profesjonalizm i rzetelność w pracy • min 1 rok doświadczenia zawodowego w montażu klimatyzacji i wentylacji
  • znajomość rysunku technicznego oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy na wysokości
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będą:

  • posiadanie certyfikatu kompetencji w zakresie chłodnictwa dla personelu konserwacyjnego, montażowego, odbiorczego i serwisowego
  • posiadanie świadectwa kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych
  • znajomość instalacji elektrycznych i automatyki

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dojazd na obiekty budowlane
  • zapewniamy luźną i rodzinną atmosferę w pracy

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres:

praca@hellcold.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HellCold z siedzibą w Górkach Wielkich."