Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 870        SUBSKRYBUJE: 7428

Automatyk

Firma HellCold Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem działającym w sektorze wentylacji, klimatyzacji, aromatyzacji przestrzeni, chłodnictwa oraz energii odnawialnej.

Zakres obowiązków:

Firma inżynierska z ugruntowaną pozycją rynkową o profilu projektowo – wykonawczym branży HVAC poszukuje pracownika na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy:Górki Wielkie (pow. cieszyński) Region: śląskie

Numer referencyjny: CV-BRY-HVAC

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie urządzeń w pełnej sprawności
  • usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów urządzeń w zakresie elektryki, elektroniki, pneumatyki, sterowania elektrycznego
  • wyszukiwanie oraz usuwanie awarii
  • opieka nad dokumentacją techniczną i aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie wszelkich zmian wykonywanych w urządzeniach
  • udział we wdrażaniu i uruchamianiu nowych projektów

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu elektro-automatyki i pneumatyki przemysłowejwiedza techniczna z zakresu diagnozy i naprawy automatyki chłodniczej wykorzystywanej w klimatyzacji – podstawy
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem maszyn przemysłowych
  • profesjonalizm i rzetelność w pracy
  • min 1 rok doświadczenia zawodowego – mile widziane
  • znajomość rysunku technicznego oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne najlepiej związane z automatyką /elektroniką / robotyką maszyn i urządzeń
  • zdolność do pracy na wysokości
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia elektryczne

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dojazd na obiekty budowlane
  • zapewniamy luźną i rodzinną atmosferę w pracy

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres:

praca@hellcold.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HellCold z siedzibą w Górkach Wielkich

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HellCold Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Zofii Kossak 98, 43-436 Górki Wielkie, Polska, NIP: 5482672515
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.