Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

POMOCNIK LAKIERNIKA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-18

Firma Fitness Club 24 to lider na rynku dystrybucji regenerowanych i nowych urządzeń fitness wszelkich marek Europejskich oraz Amerykańskich. Obecnie współpracuje z nami ok. 40 pracowników oraz wiele firm powiązanych.

Główna siedziba znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej.

Zakres obowiązków:

Firma Fitness Club 24 Sp. z o.o. zajmująca się wyposażeniem siłowni w sprzęt nowy i używany, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wparcie pracy lakiernika,
- przygotowanie form do malowania,
- przygotowanie powierzchni do lakierowania,
- pomoc w lakierowaniu.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność,
- gotowość do pracy fizycznej,
- dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Firma oferuje:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- nową kabinę lakierniczą SAIMA.