Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

Inżynier Konstruktor Mechanik

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 30 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Od kilku lat skutecznie rozwijamy też działalność związaną z tworzeniem oprogramowania IT. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Prowadzimy prace badawczo – rozwojowe w obszarze zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracujemy nad projektami z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), internetu rzeczy (IoT), automatyki i robotyki.

Zakres obowiązków:

PRACUJĄC Z NAMI…

-          pracujesz w zespole projektującym urządzenia testujące elektronikę i/lub linie produkcyjne na zlecenie klienta

-          uczestniczysz w pracach na wszystkich etapach realizacji projektu – od analizy potrzeb klienta, poprzez wykonanie projektu mechanicznego maszyny (Autodesk Inventor), aż do uruchomienia i walidacji maszyny oraz wykonania kompletnej dokumentacji do projektu

-          rozwijasz istniejące projekty oraz wdrażasz nowe rozwiązania

-          okazjonalnie masz możliwość krótkich wyjazdów do klientów – wiodące firmy działające w branży nowych technologii

Wymagania:

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI…

-          posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka, robotyka, telekomunikacja, elektrotchnika)

-          posiadasz doświadczenie w projektowaniu kompletnych maszyn – min. 2 lata

-          znasz programy CAD/CAM

-          znasz programy Autodesk Inventor, CATIA, SolidWorks i/lub SolidEdge

-          posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i umiejętność kreatywnego myślenia

-          potrafisz i lubisz pracować w zespole

-          cechuje Cię pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju

Firma oferuje:

PRZYCHODZĄC DO FIDELTRONIK MOŻESZ LICZYĆ NA…

-          umowę o pracę i wsparcie w relokacji dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Suchej Beskidzkiej

-          duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami i pasjonatami elektroniki

-          udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata

-          motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

-          atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu zawodowego

szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji poprzez funkcję „Aplikuj” lub o wysłanie CV na adres: praca@fideltronik.com.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Fideltronik Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, przy ul. Beniowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez kandydata wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody kandydata.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Fideltronik Poland Sp. z o.o, ul. Beniowskiego 1, 34-200 Sucha Beskidzka, NIP: 552-12-98-418
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Fideltronik Poland Sp. z o.o

ul. Beniowskiego 1

34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: 33 874 98 00

E-mail: praca@fideltronik.com