Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

Psycholog / Psycholog transportu

Centrum badań psychologicznych NEURON to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem dotyczącym predyspozycji psychologicznych niezbędnych do wykonywania różnego typu działalności i zawodów. Jesteśmy na rynku od 2014 roku, posiadamy dwie lokalizacje w Bielsku - Białej i Czechowicach - Dziedzicach i ciągle się rozwijamy!

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań psychologicznych oraz prowadzenie potrzebnych dokumentacji
  • profesjonalna obsługa klienta bezpośrednio i telefonicznie
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów do współpracy
  • możliwość wykonywania dodatkowych usług (konsultacje psychologiczne, psychoterapia, biofeedback lub inne)

Wymagania:

  • dyplom psychologa
  • uprawnienia do badań kierowców (lub w trakcie studiów podyplomowych z psychologii transportu)
  • uczciwość, rzetelność i profesjonalizm
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do rozwijania swojej wiedzy i kompetencji

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów i nowych usług
  • doskonałe warunki do rozwoju i atmosferę współpracy
  • pracę w zaangażowanym zespole,
  • nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach.

    MOŻLIWOŚĆ RÓWNIEŻ PŁATNEGO STAŻU.

Jak aplikować - informacje:

W celu aplikacji wyślij swoje CV na adres:

rekrutacja@centrumneuron.pl

i napisz kilka zdań o sobie.

Jesteśmy ambitnym zespołem psychologów i planujemy rozwój o inne dziedziny psychologii zarówno dla firm, jak i klienta indywidualnego, więc jeśli nie zajmujesz się akurat tą działką psychologii, ale myślisz, że mógłbyś znaleźć u nas swoje miejsce, wyślij CV i napisz co Cię pasjonuje, a być może będziesz rozwijał się razem z nami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Centrum Badań Psychologicznych NEURON, ul. Sempołowskiej 19, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372450879
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Centrum Badań Psychologicznych NEURON

Tel: 720 120 220

E-mail: rekrutacja@centrumneuron.pl