Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1041        SUBSKRYBUJE: 7142

Kobieta - Pracownik ochrony obiekt przemysłowy

Agencja Ochrony KOMES - jeden z liderów branży ochrony osób i mienia w regionie Podbeskidzia.

Zakres obowiązków:

Ogłaszamy nabór kandydatów do pracy w Dziale Ochrony Fizycznej.

Główne zadania:

  • wykonywanie zadań ochrony fizycznej obiektów przemysłowych
  • nadzór i realizacja procedur ochrony
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lekkim, umiarkowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • pewność siebie
  • opanowanie, brak podatności na emocje
  • znajomość przepisów ustawy „O ochronie osób i mienia” będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo warunki zatrudnienia--dodatkowa premia za orzeczenie
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • dodatki specjalne
  • szkolenia zawodowe
  • pracę dla kobiet

Jak aplikować - informacje:

CV prezentujące dotychczasowy życiorys zawodowy i osiągnięcia kandydata prosimy nadsyłać poprzez przycisk APLIKUJ

W przypadku kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności prosimy o dołączenie kopii dokumentu.

Prosimy o zamieszczenie dopisku z klauzulą udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych.

Dodatkowy numer telefonu  784-678-967, 696-080-506 oraz 33/ 810-30-30 wew. 7

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
KOMES SP. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała, ul. Montażowa 3, NIP: 5470047881
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

KOMES SP. z o.o.

ul. Montażowa 3

43-300 Bielsko-Biała

Tel: 33 810 30 30