Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Młodszy Specjalista ds. kadr

W rankomat.pl pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczeń (samochodu, podróży, nieruchomości) oraz produktów finansowych (od kredytów po konta i lokaty). Jesteśmy największą porównywarką ubezpieczeń w Polsce ale nie przestajemy się rozwijać.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy, etc);
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo – płacowego;
  • Tworzenie raportów;
  • Zakładanie i prowadzenie akt pracowniczych dla Pracowników;
  • Administrowanie procesem ewidencji urlopów oraz czasu pracy;
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi Pracowników;
  • Nadzór nad szkoleniami BHP dla Pracowników;
  • Nadzór nad opieką medyczną dla Pracowników;
  • Zawieranie, rozwiązywanie umów cywilno-prawnych;
  • Obsługa programu Płatnik;
  • Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej do ZUS-u;
  • Kontrola nad rachunkami Zleceniobiorców i oświadczeniami odnośnie godzin ich pracy;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń;
  • Administracja zamówieniami art. biurowych, spożywczych i higienicznych;
  • Administracja poczty wychodzącej i przychodzącej.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podanym stanowisku;
  • Praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • Dobrej organizacja pracy;
  • Samodzielności, inicjatywy;
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę;

Znajomość obsługi programu SAP mile widziana :)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Miłą atmosferę pracy, a także brak korporacyjnych barier;
  • Długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość pracy na zaawansowanym systemie informatycznym SAP;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)
  • Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze;
  • Narzędzia pracy - laptop, telefon;
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty sportowej OK SYSTEM;
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rankomat.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, 01-192 Warszawa ul.Leszno 14, NIP: 1132887302
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności  Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.