Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

WDROŻENIOWIEC - KONSULTANT SYSTEMÓW ERP

KSIBB.PL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa to dostawca i integrator rozwiązań informatycznych. Prowadzimy działalność głównie na rynku krajowym, ale jesteśmy również dostawcą rozwiązań na rynki Unii Europejskiej. Podstawową ofertę stanowi oprogramowanie do Technicznego Przygotowania Produkcji Monaco, biznesowe rozwiązania klasy ERP firmy COMARCH oraz aplikacje wspierające zarządzanie produkcją tworzone na indywidualne zapotrzebowanie. Podstawowe cele jakie sobie stawiamy to: - zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów z obszarów IT, - projektowanie i wdrażanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta, - ciągłe doskonalenia jakości oprogramowania i świadczonych usług, - ciągłe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników, - stałe aktualizowanie oferty o najnowsze rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do firm sektora MSP, biur rachunkowych oraz jednostek administracji publicznej.

Zakres obowiązków:

Praca będzie polegała na:

  • prowadzenie wdrożeń systemów ERP  w przedsiębiorstwach produkcyjnych (instalacja, konfiguracja, szkolenia, przygotowywanie wydruków, testowanie indywidualnych dopasowań),
  • opiece serwisowej nad wdrożonymi systemami i pomocy technicznej dla klientów,
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań wg potrzeb klientów,
  • zapewnieniu jak najwyższej jakości świadczonych usług oraz dbaniu o wizerunek Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyczne lub organizacja i zarządzanie ze specjalizacją o profilu informatycznym),
  • znajomość MS SQL, Crystal Reports, MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość zagadnień biznesowych z obszarów produkcji i logistyki oraz funkcjonowania systemów ERP  (mile widziana znajmość programu: COMARCH ERP XL),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i funkcjonalnej,
  • cechy osobowości takie jak: wysoka kultura osobista, sumienność, kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie grupowe (finansowane przez pracodawcę),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w firmie z 20 letnim doświadczeniem na rynku,
  • dostęp do szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacja na adres:

rekrutacja@ksibb.com.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KSIBB.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Uprzejmie informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest KSIBB.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Jaskrowa 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
KSIBB.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, 43-382 Bielsko-Biała, ul. Jaskrowa 15, NIP: 5471602451
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.