Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

Specjalista ds. Zakupów – możliwość przyuczenia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Zakupów - możliwość przyuczenia

Obowiązki:

  • Obszar odpowiedzialności - materiały bezpośrednie,
  • Prowadzenie analizy rynku dostawców,
  • Współpraca z teamami zakupowymi na poziomie EMEA/global,
  • Identyfikacja grupy potencjalnych dostawców oraz zarządzanie bazą dostawców aktualnych,
  • Wybór dostawcy w oparciu o najlepsze warunki handlowe,
  • Przygotowanie dokumentacji,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami, przeprowadzanie analiz ekonomiczno - kosztowych,
  • Nadzór nad zgodnością polityki zakupowej z założeniami budżetowymi.

Wymagania:

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie zdobyte w obszarze zakupów lub technicznym lub finansowo/ekonomicznym w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analizowania danych ekonomicznych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zdolności negocjacyjne.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • Pracę w międzynarodowych strukturach.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Kontakt:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Biuro Bielsko-Biała

ul. Barlickiego 7 (wejście od strony ul. 3-go Maja)

43-300 Bielsko-Biała