Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

lakiernik proszkowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-21

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Zakres obowiązków:

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu najnowocześniejszych budynków na świecie? Z nami to możliwe! Oferujemy pracę w firmie będącej największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie! Obecnie poszukujemy lakiernika proszkowego do zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

stanowisko: lakiernik proszkowy

zadania:

  • przygotowanie wyrobu do lakierowania
  • nakładanie powłok lakierniczych
  • lakierowanie detali produktu zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku lakiernik proszkowy min. 1 rok
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • sumienności i dokładności w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zaangażowania i chęci do pracy

Firma oferuje:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze godzinowe z możliwością podwyżki po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • kwartalną premię za obecność
  • Karty Ticket Restaurant
  • godziny nadliczbowe płatne 100%
  • dodatek za wydłużony tydzień pracy, w przypadku pracy w soboty
  • dodatek za pracę w dni świąteczne oraz godziny nadliczbowe w weekendy