Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

PRACOWNIK OCHRONY

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Zakres obowiązków:

Pracownik zatrudniony na stanowisku pracownika ochrony, będzie odpowiedzialny przede wszystkim za:
- identyfikację i rejestracja osób wchodzących na teren zakładu,

- nadzór nad wydawaniem sprzętu firmowego,

- obchody terenu zakładu,

- nadzór na bezpieczeństwem pożarowym zakładu.

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- odpowiedzialność,

- gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym (dzień, noc).

Firma oferuje:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (3/4 etatu)

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV do działu kadr bądź przesłanie na adres praca@ddsp.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska lub o dostarczenie CV do siedziby firmy w Cieszynie przy ul. Mała Łąka 28/32.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w DaeDong System Poland Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
DAEDONG SYSTEM POLAND SP. Z O.O., ul. Mała Łąka 28/32, 43-400 Cieszyn, NIP: 8992625189
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.