Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

Employer Branding Representative – program Ambasadorski Capgemini

Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services.

Capgemini Business Services department is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing services. Business Services employs over 4000 specialists in its offices located in Krakow and Katowice.

Zakres obowiązków:

Program Ambasadorski Employer Branding Representative w Capgemini to idealna możliwość połączenia studiów ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Dla osoby, która przejdzie pomyślnie rekrutację, przygotowaliśmy szereg ciekawych zadań, do których między innymi należą:

  • Copywriting treści publikowanych przez Capgemini w mediach społecznościowych
  • Współpraca ze środowiskiem studenckim
  • Współpraca przy organizacji warsztatów i wydarzeń
  • Reprezentowanie naszej firmy podczas eventów rekrutacyjno-brandingowych oraz tworzenie relacji social mediowych
  • Realizowanie własnych pomysłów w zgodzie ze strategią firmy

Wymagania:

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś studentem, którego interesuje marketing, content marketing, employer branding lub PR.
  • Działasz w mediach społecznościowych i środowisku studenckim
  • Bardzo dobrze mówisz w języku angielskim
  • Chcesz przez 10 miesięcy rozwijać się pod okiem specjalistów z branży
  • Twoja dyspozycyjność to 20 godzin w tygodniu

Gdzie i z kim będziesz pracować?

Jako jeden z 5 Ambasadorów będziesz częścią zespołu Employer Branding w Krakowie, Katowicach lub Opolu. Dołączysz do grona kreatywnych, pełnych energii ludzi, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale i pasją. Przez cały czas trwania programu będziesz mieć również opiekuna, który pomoże Ci w pełni osiągnąć cele rozwojowe, które w ramach programu będziesz mógł ustalić :).

Firma oferuje:

Oprócz wynagrodzenia udział w programie to również szereg benefitów takich jak:

  • Karta Multisport i bilet semestralny komunikacji miejskiej
  • Możliwość udziału w konferencji I Love Marketing & Social Media
  • Rozmaite gadżety firmowe
  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • Możliwość cześciowej pracy zdalnej (home office)
  • Doświadczenie i rozwój pod okiem ekspertów z działu Employer Branding
  • Możliwość ustalenia indywidualnych celów rozwojowych w ramach programu

Jak aplikować - informacje:

Brzmi świetnie prawda? Kliknij tutaj, wyślij swoje CV i dołącz do grona Ambasadorów Capgemini :-)