Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7133

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-19

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Zakres obowiązków:

-   Projektowanie i automatyzacja maszyn i oprzyrządowania produkcyjnego,

-   Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów,

-   Nadzór nad procesem wytwarzania oprzyrządowania,

-   Współpraca z innymi działami,

-   Tworzenie raportów zakupowych.

Wymagania:

-  Wykształcenie techniczne

-  Dobra znajomość modelowania 3D,

-  Znajomość MS Office oraz AutoCAD,

-  Dobra organizacja pracy,

-  Umiejętność pracy w zespole,

-  Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne szkolenia,
- atrakcyjny system premii okolicznościowych,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- kartę Multisport, imprezy firmowe, Mikołaj dla dzieci