Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-18

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników w 95 fabrykach w 25 krajach.

Zakres obowiązków:

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Przygotowanie i nadzór nad organizacją produkcji w oparciu o plany produkcyjne
  • Odpowiedzialność za efektywność pracy wydziału oraz jakość wytwarzanego produktu
  • Optymalizacja kosztów produkcji na podległym wydziale
  • Ulepszanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) – profil techniczny będzie dodatkowym atutem
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu na obszarze produkcyjnym
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników i motywowania
  • Umiejętność organizowania, koordynowania i kontrolowania procesów produkcyjnych
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność komunikacji i współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny,
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT - dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy