Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Montażysta/ Pracownik serwisu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-18

Nasza firma działa na rynku polskim od kilkunastu lat.  Nasza misja to: „Utrzymujemy przemysł w ruchu”, natomiast wizja: „Dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu”. Naszym klientom oferujemy wsparcie techniczne oraz produkty i usługi w zakresie grup asortymentowych tj. m.in. : hydraulika, pneumatyka, węże, uszczelnienia, technika napędowa, łożyska i wiele innych. Dynamicznie rozwijamy usługi w zakresie projektowania, wykonywania i uruchamiania maszyn i urządzeń u klienta. Liczba naszych  dostawców i klientów ciągle wzrasta, co przekłada się na naszą stabilną pozycję na rynku.

Nasze kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam się rozwijać i stawać się firmą innowacyjną, otwartą na wymagania klienta.

Nasz rozwój został zauważony i co roku począwszy od roku 2007 jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody Gazeli Biznesu, przyznawanej dla prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Jakość naszej pracy potwierdza corocznie odnawiany certyfikat normy ISO 9001:2008.

Zakres obowiązków:

Dołącz do naszego zespołu jako:

MONTAŻYSTA / PRACOWNIK SERWISU

Miejsce pracy:  siedziba firmy w Czechowicach- Dziedzicach oraz serwisy u klientów na terenie woj. śląskiego/ woj. małopolskiego

Wymagania:

  • chęć do nauki,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, terminowość,
  • rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz instalacyjnych.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe wynagrodzenie za prace realizowane powyżej ustalonej normy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji zadań,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • profesjonalne narzędzia pracy.