Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1149        SUBSKRYBUJE: 7144

Pracownik gospodarczy/ Sprzątaczka

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-18

Firma specjalizuje się w wynajmie nieruchomości komercyjnych  HALE/BIURA/MAGAZYNY

Zakres obowiązków:

Zatrudnimy osoby do:

  • sprzątania biur, pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych,
  • prac gospodarczych na ternie i wokół obiektów pracodawcy,
  • praca jednozmianowa,
  • oferta pracy kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji