Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

Kierownik Produkcji

PHUP IGUM Spółka z o.o. specjalizuje się w obróbce skrawaniem metali i spawaniu.
Jest partnerem bezpośrednich dostawców do producentów największych marek samochodowych.

Zakres obowiązków:

Obecnie dla naszego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Kierownik produkcji

Główny zakres zadań i odpowiedzialności na w/w stanowisku:

  • Zarządzanie obszarem produkcji (ok. 60 osób)
  • Nadzór nad realizacją celów produkcyjnych i jakościowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Optymalizacja procesów i kosztów w podległym obszarze
  • Ciągłe podnoszenie efektywności wykorzystania zasobów produkcyjnych
  • Nadzór nad bieżącą produkcją i terminowością dostaw do klientów
  • Opracowywanie planów produkcyjnych, systemu rejestracji produkcji, raportów i analiz wydajności produkcji itp.
  • Planowanie i kontrola pracy podległego personelu
  • Rozwój podległych pracowników, aktywny udział w procesie szkoleń
  • Zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu maszyn
  • Kontrola stanu zaopatrzenia i magazynu, nadzór nad dostawami materiałowymi
  • Negocjacje z potencjalnymi partnerami biznesowymi, kontakty z klientami i dostawcami
  • Współpraca z osobami kierującymi innymi obszarami

Wymagania:

Wymagania / profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania działem produkcji w branży motoryzacyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna umiejętność optymalizacji procesów produkcyjnych oraz wdrażania systemów produkcyjnych (Kaizen, SMED, Lean Manufacturing, 5S)
  • Znajomość norm zarządzania jakością
  • Obsługa komputera i pakietu Office
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz zasad bhp niezbędna na stanowisku Kierownika Produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole, kierowania zespołem
  • Wielozadaniowość, komunikatywność, zdolności negocjacyjne i przywódcze

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesłać na adres mailowy: praca@igum.pl

lub na adres pocztowy:

PHUP „IGUM” Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 25, 43-382 Bielsko-Biała

 Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPHU IGUM Spółka z o.o  43-382 Bielsko - B. ul. Dworcowa 25,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

 3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni

4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy praca@igum.pl;

 5) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

 6) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz  z nr referencyjnym oraz klauzulą

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest PHUP IGUM Spółka z o.o  43-382 Bielsko - B. ul. Dworcowa 25, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Kontakt:

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne
" IGUM"  Sp. z o. o.

43-382 Bielsko – Biała (Wapienica)

ul. Dworcowa 25