Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Firma Hydrochemia, świadczy usługi, oferuje rozwiązania i produkty związane z czyszczeniem i dezynfekcją w branży wody przeznaczonej do spożycia oraz badaniami wody. Naszą misją jest podnoszenie stanu higieny wody przeznaczonej do spożycia poprzez zastosowanie najnowszych, przyjaznych człowiekowi i środowisku materiałów i technologii.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sklepów internetowych oraz innych portali sprzedażowych,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych towarów, pomoc w doborze, udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji w odpowiedziach na mailowe i telefoniczne pytania Klientów,
  • Obsługa posprzedażowa,
  • Nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów oraz listów do Klientów,
  • Bieżące weryfikowanie i aktualizowanie wyświetlanych danych i działania stron internetowych/sklepów,
  • Zamawianie towarów od producentów, nadzór nad zmianą cen, dostępności towarów,
  • Rozmieszczanie towaru w magazynie oraz dbanie o stany magazynowe,
  • Przygotowywanie ofert, raportów, sprawozdań,
  • Aktywna sprzedaż B2B poprzez telefoniczne  i e-mailowe akcje wychodzące,
  • Prowadzenie firmowych kont w portalach społecznościowych

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (m.in. MS Office),
  • Uczciwości, dokładności, systematyczności i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań,
  • Samodzielności  w planowaniu i organizacji własnej pracy,
  • Predyspozycje do obsługi telefonicznej,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana wiedza na temat urządzeń filtrujących,
  • Mile widziana znajomość systemów sprzedaży internetowej Allegro, Presta, itp.
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia FB i innych mediów społecznościowych
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenie wstępne dotyczące asortymentu, obsługi, sprzedaży,
  • Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach (8:00-16:00),
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2918zł – 3205zł brutto przez pierwsze 12 miesiecy, po tym czasie dodatkowo prowizja od sprzedaży,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Jak aplikować - informacje:

Informacje dodatkowe:

Praca w Czechowicach-Dziedzicach.
Więcej o Naszej działalności dowiesz się na stronach:www.hydrochemia.pl,www.wodawdomu.pl.www.analizawody.pl,www.filtrybb.pl, www.impragnol.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@filtrybb.pl

Prosimy o umieszczenie  w CV  oświadczenia o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zgodnej z RODO”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HYDROCHEMIA, mgr Łukasz Zyskowski, ul.Giewont 16/17, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5471983683
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

HYDROCHEMIA
ul.Słowackiego 28
43-502 Czechowice-Dziedzice