Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-17

Endox Polska Sp. z o. o. powstała w 2009r. a jej współzałożycielem jest niemiecka firma Endox Feinwerktechnik GmbH (www.endox-technik.de).

Jesteśmy producentem wysokiej jakości narzędzi endoskopowych. Oferujemy zarówno produkty standardowe jak i te pod indywidualne rozwiązania. Nasza produkcja oparta jest przede wszystkim na wysoce wykwalifikowanym personelu, nowoczesnych technologiach oraz wysokogatunkowych materiałach tj. stal szlachetna i nitinol.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym do pracy na stanowisku konstruktora maszyn i narzędzi, które stosowane będą w naszej firmie.

Do obowiązków konstruktora należeć będzie:

  • projektowanie maszyn i narzędzi,
  • nadzorowanie projektów od pomysłu aż do gotowego wyrobu,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznych, instrukcji obsługi,
  • szkolenie personelu z zakresu obsługi nowych maszyn,
  • obsługa techniczna maszyn i narzędzi (konserwacja / naprawa).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów CAD (u nas Solid Works),
  • język angielski w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • doświadczenie w pracy na tokarce lub frezarce,
  • znajomość platformy ARDUINO i umiejętność programowania w tym środowisku.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • możliwość tworzenia ciekawych projektów,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.