Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

OSOBA DO SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA PORZĄDKU W SALONIE SAMOCHODOWYM

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-17

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów – pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 9 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroen, DS, Mazda i Skoda na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Zakres obowiązków:

Do zakresu obowiązków na tym stanowisku będzie należało sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń salonu i pomieszczeń socjalnych.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B.
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy w godzinach od 7-15
  • pakiet sportowy MultiBenefit