Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW PROFESJONALNYCH / B2B

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. są nowoczesną polską firmą spożywczą, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i wdrażanie w życie polityki handlowej w kanale produktów profesjonalnych / B2B,
  • realizowanie celów i zadań sprzedażowych,
  • reprezentowanie Zakładu w kontaktach z klientami podczas imprez targowych i szkoleń,
  • pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy – produkcja, badań i rozwoju, marketingu i logistyki,
  • zapewnienie stałej i pełnej dostępności produktów w kanale profesjonalnym,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych i konkurencji,
  • zarzadzanie powierzonym budżetem promocyjnym i organizowanie działań promocyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, Microsoft Outlook,
  • znajomość języka angielskiego w st. komunikatywnym,
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikacja, umiejętność budowania relacji, umiejętność współpracy, asertywność i umiejętność przekonywania,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność i gotowość odbywania podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy: komputer, telefon
  • możliwość dofinansowania w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować na adres: kadry@bielmar.com.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o., ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-016-88-57
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt:

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o.
ul. Sempołowskiej 63
43-300 Bielsko-Biała

kadry@bielmar.com.pl