Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

PRACOWNIK RESTAURACJI

Restauracja Agrill w Czechowicach-Dziedzicach

Zakres obowiązków:

  • praca w procesie przetwarzania i wydawania towarów
  • praca przy grillu, frytownicach i inna w kuchni oraz bufecie
  • prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu zakładu

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • mile widziane doświadczenie w pracy bądź chęć zdobycia nowego doświadczenia
  • możliwość przyuczenia do zawodu

Firma oferuje:

  • możliwość zatrudnienia na pełny etat, część etatu lub w formie umowy zlecenia
  • możliwość długoletniej współpracy w rozwijającej się firmie
  • pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@autogrill.com.pl

lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+48 600 605 475

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Auto Grill Sp. z o.o., ul. Warszawska 158, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372293032
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

komórka 600 605 475