Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

Handlowiec

Firma Xpack produkuje opakowania oraz pojemniki z tworzy sztucznych PP dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Poszukujemy aktualnie HANDLOWCA EXPORTU

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Efektywne zarządzanie powierzonym rynkiem sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów do długofalowej współpracy.
  • Utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Doradztwo techniczne dla klienta
  • Koordynacja z produkcją w celu zapewnienia terminowych dostaw
  • Aktywny udział w promocjach i targach branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej- minimum 2 lata
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne na wysokim poziomie
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do obywania podróży służbowych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Pracę w innowacyjnej firmie, możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
CELT Kornelia Połomska-Kuc, ul. Kościelna 59 b, 42-622 Świerklaniec, NIP: 6451010647
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

  1. Kornelia - tel. 668 292 275