Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Elektromechanik suwnic w Dziale Utrzymania Ruchu

Grupa KĘTY SA zbudowała uznaną na rynku Polskim markę w branży aluminiowej.
Tworzy grupę kapitałową skupiającą producentów profili aluminiowych, systemów aluminiowych
oraz opakowań giętkich, w ramach której zatrudnionych jest blisko 4650 osób.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów Urządzeń Transportu Bliskiego,
  • Wykonywanie remontów i modernizacji UTB w zakresie mechanicznym i elektrycznym,
  • Utrzymanie  UTB w ruchu ciągłym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe - profil elektryk, elektromechanik, mechatronik,
  • Uprawnienia energetyczne  SEP E1,
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • Umiejętność analizy schematów układów sterowania,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach i konserwacjach urządzeń dźwignicowych,
  • Mile widziane uprawnienia UDT konserwatora suwnic, żurawi, dźwigów,
  • Dopuszczenie do pracy na wysokości >3m,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialnośc, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • Dołącz do zespołu specjalistów, którzy uczestniczą w rozwoju firmy,
  • Rozwijaj swoje umiejętności przy wsparciu kolegów,
  • Zbuduj swoją karierę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:  Elektromechanik suwnic_UR

rekrutacja@grupakety.com

Klauzula informacyjna:

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w szczególności na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w Grupie Kęty SA. oraz w celach kontaktowych. W przypadku danych, które nie są wymienione w art. 221 § 1 k.p., (np. uprawnienia, dodatkowe umiejętności, hobby, przekazanie danych do innych spółek w ramach grupy kapitałowej itp.) podstawą ich przetwarzania jest Twoja dobrowolna zgoda.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego Grupy Kęty S.A. (Kęty, ul. Kościuszki 111).

Trzy główne rodzaje danych, które przetwarzamy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności.

Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy Grupy Kęty SA., w szczególności są to pracownicy Działu HR oraz Dyrektor lub Kierownik Działu, do którego aplikujesz.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy między Tobą a Grupą Kęty SA.

Masz prawo do żądania od Grupy Kęty SA. dostępu do Twoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Panem Tomaszem Cygan, IODO_grupakety@grupakety.com, tel. 694 429 337.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem.

Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 1 rok po jego zakończeniu.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę KĘTY Spółka Akcyjna oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Grupy KĘTY S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Kontakt:

Grupa Kęty S.A.
ul. Kościuszki 111
32-650 Kęty

(33) 844 60 00