Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Kelner / Kelnerka - Asian Station

Hotel President bez dwóch zdań stanowi najbardziej rozpoznawalny budynek w mieście, jest punktem spotkań wielu już pokoleń bielszczan. XIX-wieczny butikowy hotel z mansardowym dachem oraz przepięknie zdobionym obdaszeniem stanowią wizytówkę architektury neorenesansowej. Swoim Gościom oferujemy unikalną atmosferę, ponadczasowy klimat oraz nieopisane rozkosze podniebienia, które znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających smakoszy.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy kelnerów do restauracji tajskiej Asian Station w Bielsku-Białej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość GastroPos,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Wysoka kultura osobista,

Firma oferuje:

  • Szkolenie oraz pracę stałą w gronie profesjonalistów.

Jak aplikować - informacje:

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres:

info@hotelpresident.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko pracy, na które Państwo aplikują.

Klauzula informacyjna:

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Birch Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 12, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”