Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Przedstawiciel Handlowy do Działu Samochodów Nowych i Używanych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-16

Działająca od listopada 1999 roku firma MARIO-CAR jest autoryzowanym dealerem samochodów marki "Peugeot". W siedzibie firmy, zlokalizowanej przy ul. Katowickiej w Tychach, znajduje się salon sprzedaży, stacja serwisowa oraz blacharsko-lakiernicza.

Zakres obowiązków:

  •  sprzedaż aut nowych, finansowania fabrycznego,
  •  sprzedaż używanych pojazdów, finansowania fabrycznego,
  •  ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów,
  •  systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami
  •  raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych.

Wymagania:

  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności,
  • orientacja na cele, metodyczność w wyszukiwaniu nowych klientów i kontrahentów
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej,
  • dążenie do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą doraźną,
  • umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji,
  • znajomość technik negocjacyjnych,

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska.