Specjalista ds. zakupów

SKB S.A.

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług budowlanych od 1990 r. należącą do czołowych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.

W każdej branży SKB S.A. oferuje klientom usługi charakteryzujące się profesjonalnym wykonawstwem oraz ciekawymi rozwiązaniami.

SKB S.A. posiada nowoczesny park maszynowy, który wpływa na szybkość wykonywanych usług oraz na ich wysoką jakość. SKB S.A. stosuje nowoczesne materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty dostarczone przez zaufanych dostawców.

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę podwykonawców, przygotowywanie zapytań zgodnych ze wskazanym zakresem, negocjowanie i koordynację warunków transakcji zakupu, monitorowanie rynku budowlanego usług i materiałów, podwykonawców, poszukiwanie nowych odbiorców, produktów, realizację zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenia średniego, bądź wyższego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z aktywnym pozyskiwaniem i obsługą klientów
  • doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych
  • umiejętności w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • doskonałej organizacji pracy oraz chęci współpracy w zespole
  • zaangażowania i entuzjazmu przy wykonywaniu swoich obowiązków
  • wysokiej kultury osobistej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży budowlanej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną i miłą atmosferę
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SKB SA

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SKB SA 01-651 Warszawa ul. Gwiaździsta 69 F, NIP: 7722325577. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKB SA 01-651 Warszawa ul. Gwiaździsta 69 F , NIP: 7722325577 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
łódzkie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
01-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj:
Łódź
Radomsko

12-04-2021

Specjalista ds. zaopatrzenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
ManpowerGroup Sp. z o.o. (Manpower Polska Sp. z o.o.)
Łódź
Radomsko

25-03-2021
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Kupiec taktyczny

POLECANA
Mysłowice
Radomsko

15-04-2021 POLECANA

Specjalista ds. zakupów [Bez doświadczenia]

Inne
Przysucha
Radomsko

22-02-2021
Poszukiwane zawody w Radomsku
BudowlaniecMagazynierPracownik fizyczny