Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Specjalista ds. Sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-20

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Pracowałeś/pracujesz jako Handlowiec❓

Interesują Cię tematy związane z marketingiem internetowym❓

Czy wiesz, czym jest Performance marketing i znasz sposoby na kreację marki w sieci❓

Dla naszego klienta, firmy z siedzibą w Skoczowie, świadczące usługi z branży IT, poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży produktów związanych z marketingiem internetowym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Badanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie doboru właściwych rozwiązań
  • Tworzenie kampanii marketingowych
  • Sprzedaż rozwiązań i produktów związanych z marketingiem internetowym

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Raportowanie i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z projektowaniem strategii marketingowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • Umiejętność skutecznego stosowania technik marketingowych
  • Wykształcenie kierunkowe

  • Komunikatywność, optymizm, proaktywność,

  • Umiejętność badania potrzeb klientów

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w godzinach 8:00- 16:00

  • Atrakcyjne zarobki, prowizje i premie

  • Liczne szkolenia

  • Pracę w innowacyjnej firmie, możliwości rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy