Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Elektryk

ELTEK Poland Sp. z o.o. to zagraniczna firma produkcyjna sektora motoryzacyjnego i AGD.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku elektryka będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie bieżących usterek i awarii
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
  • nadzór nad stanem technicznym instalacji elektrycznych w zakładzie
  • kontrolę pracy i analizę sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizowanie planowanych okresowych przeglądów
  • wykonywanie rozbudowy i modernizacji istniejących instalacji elektrycznych w zakładzie
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne
  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy jako elektryk w dziale utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym
  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • dokładność, dobra organizacja pracy
  • uprawnienie SEP G1 do 1kV
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Firma oferuje:

  • stałą pracę na umowę o pracę
  • pakiet premii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia
  • karty Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

a.pysz@eltekgroup.com

w tytule maila proszę wskazać nazwę stanowiska.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ELTEK Poland Sp. z o.o., ul. Komorowicka 47, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372423776
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

ELTEK Poland Sp. z o.o.

ul. Komorowicka 47

43-300 Bielsko-Biała

Tel. 033/819 55 60

e-mail: a.pysz@eltekgroup.com