Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Sprzedawca

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Zakres obowiązków:

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osoby na stanowisku Sprzedawca / Sprzedawczyni w Lokalach Firmowych w Bielsku-Białej (umowa o pracę, możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż firmowych wyrobów piekarniczo-cukierniczych
  • przygotowanie dokumentów sprzedażowych
  • dbanie o wygląd i wystrój lokalu firmowego
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • dbanie o ekspozycję towaru i jego właściwa prezentacja przed klientem

Wymagania:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • sumienność i uczciwość
  • pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie (również możliwość zatrudnienia studenta - praca weekendowa)
  • atrakcyjny system premiowy
  • rabaty pracownicze
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • opieka medyczna dla członków rodziny

Jak aplikować - informacje:

Oferty pracy prosimy kierować na adres e-mailowy: kadry@piekarniaczernichow.pl, wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. k., ul. Piekarska 1, 34-311 Czernichów, woj. śląskie, NIP: 5532253017
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w piekarniaczernichow.pl/pl/Polityka-prywatnosci.htm  Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Dział kadr

Tel. (033) 866 12 55 wew. 29

e-mail: kadry@piekarniaczernichow.pl