Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Elektryk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-18

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

Lenko S.A.  poszukuje elektryków do zakładu w Wilkowicach i Bielsku-Białej.

  • obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych
  • diagnostyka usterek oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • czytanie schematów elektrycznych

Wymagania:

  • uprawnienia SEP
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk
  • wykształcenie zawodowe bądź średnie
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • spostrzegawczość, dokładność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowość wypłaty
  • bogaty pakiet socjalny
  • bezpłatny transport pracowników z Bielska do Wilkowic
  • możliwość rozwoju zawodowego