Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

PRACA DLA ABSOLWENTÓW Programista PLC/ Automatyk

Gamma Plus to rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Od 2000 roku zajmujemy się projektowaniem, montowaniem i uruchamianiem układów automatyki opartych na programowalnych sterownikach logicznych - PLC. Nasi inżynierowie pracują dla liczących się firm z branży motoryzacyjnej: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors i inne. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy z producentami  samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Comac i Irkut.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie algorytmów sterowania,
  • programowanie sterowników PLC oraz wizualizacji HMI,
  • czytanie dokumentacji projektowej, schematów,
  • wdrażanie systemów u klienta,
  • trafne diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów uruchamianej instalacji automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu kierunkowym: automatyka, mechatronika elektronika, elektrotechnika,
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania  sterowników PLC SIEMENS lub innych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych – warunek konieczny,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do rozwoju i nauki oraz nastawienie na długofalową współpracę.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie doświadczonych automatyków,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii stosowanych w automatyce,
  • możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc,
  • prywatna opieka medyczna.

Jak aplikować - informacje:

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA TAKŻE OSOBY Z MNIEJSZYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM. DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

praca@gammaplus.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: praca@gammaplus.pl . Treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gamma Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  z siedzibą w Lachowicach 397A,  34-232 Lachowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
GAMMA PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Lachowice 397a, 34-232 Lachowice, NIP: 6931901524
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gamma Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  z siedzibą w Lachowicach 397A,  34-232 Lachowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

ul. Karpacka 24/B25

43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 481 6000

www.gammaplus.com