Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Kosztorysant

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 65-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie kosztorysów,
- Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych potrzebnych do wyceny kosztorysów,
- Współdziałanie w negocjowaniu cen i warunków umów z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami i biurami projektów,
- Udział przy uzgadnianiu danych wyjściowych do wyceny – rozliczania robót budowlanych oraz opracowywania ofert.

Wymagania:

- Wykształcenia wyższego technicznego z dziedziny budownictwa,
- Znajomości programu NORMA,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku nie konieczne
- Umiejętności pracy w zespole,
- Analitycznego zmysłu.

Firma oferuje:

- Zdobywanie doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
- Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
- Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
- Pakiet opieki zdrowotnej,
- Kartę active sport,
- Pakiet socjalny (min. wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.),
- Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać na adres mailowy

rekrutacja@bpbpsa.com.pl

lub przez funkcję APLIKUJ

tel kontaktowy 33 4700242

Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz.677) uprzejmie informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest BIELSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO S.A. 43-300 BIELSKO-BIAŁA UL. WARSZAWSKA 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem i realizacją umowy o pracę oraz na potrzeby prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji ww. celów."

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. , UL. WARSZAWSKA 5, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, NIP: 547-016-88-63
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.