Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 903        SUBSKRYBUJE: 6953

Fizjoterapeuta

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Zakres obowiązków:

Beskidzki Zespół Leczniczo - Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej  zatrudni na etat Fizjoterapeutę z prawem wykonywania zawodu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie w zawodzie fizjoterapeuty

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • system premiowania pracowników
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Jak aplikować - informacje:

Wymagane dokumenty:

1.     Życiorys (CV)

2.     Podanie o przyjęcie do pracy

3.     Kserokopia dokumentów poświadczających wykształcenie

Oferty zawierające życiorys (CV), list motywacyjny, kserokopie poświadczające wykształcenie prosimy kierować na adres kadry.bzlr@wizja.net.pl z dopiskiem REKRUTACJA NA STANOWSIKO FIZJOTERAPEUTA na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BZLR Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu z siedzibą w Jaworzu przy ul. Słonecznej 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych , zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015r., poz.2135 z poź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny

Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu

ul.Słoneczna 83

43-384 Jaworze

Telefon: (33) 8 172 166, wew. 511

Adres e-mail: bzlr-bb@wizja.net.pl