Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 920        SUBSKRYBUJE: 6955

Samodzielna księgowa

Firma CD S.A. powstała w 1989 r. i  jest jednym z wiodących  producentów i dystrybutorów miodów naturalnych i kremów czekoladowych z rozpoznawalną marką handlową. Sprzedaż produktów CD prowadzona jest do odbiorców hurtowych oraz sieci detalicznych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych CIt i Vat,
  • weryfikacja prawidłowości dokumentacji,
  • kontrola rozrachunków oraz monitorowanie rozliczeń,
  • udział w tworzeniu i rozliczaniu budżetów
  • koordynacja bieżących zadań działu księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów,
  • minimum pięcioletni staż pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, dokładność, rzetelność,
  • znajomość ERP XL mile widziana.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bieżącą możliwość rozwoju zawodowego i  podnoszenia kwalifikacji,
  • prace w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie Współpracowników.

Jak aplikować - informacje:

Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mailowy:

praca@cdsa.com.pl

w temacie proszę wpisać "Księgowa"

tel. 608 672 601

Informujemy, że będziemy odpowiadać na wybrane aplikacje.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez CD S.A., z siedzibą na ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CD S.A., z siedzibą na ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisku Księgowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.