Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 913        SUBSKRYBUJE: 6950

Kucharz / kucharka

Hotel Skalite SPA & Wellness jest  trzygwiazdkowym obiektem w Szczyrku. Dysponuje miejscami noclegowymi dla 150 osób. Posiada kompleks SPA, basen, sauny, klub nocny a także restaurację, drink-bar oraz własną karczmę grillową, gdzie organizuje się imprezy w stylu regionalnym.

Zakres obowiązków:

  • praca w restauracji hotelu trzygwiazdkowego
  • przygotowywanie posiłków dla grup zorganizowanych, gości indywidualnych, a także na przyjęcia okolicznościowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielny kucharz/kucharka
  • znajomość zasad technologii żywienia
  • pomysłowość, kreatywność
  • poważne podejście i chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 20.00 zł/h netto w zależności od umiejętności

Jak aplikować - informacje:

Oferty pracy prosimy przesyłać na adres e-mail: m.mikolajek@hotelskalite.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Hotel Skalite, ul. Krokusów 4 , 43-370 Szczyrk, NIP: 547-029-04-46, NIP: 5470290446
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r., poz.1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z świadczonymi usługami hotelarsko-gastronomicznymi. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Hotel Skalite*** SPA&Wellness, ul. Krokusów 4, 43-370 Szczyrk, informacji handlowej oraz komunikatów marketingowych, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych na wskazany przeze mnie adres mailowy.

Kontakt:

033 81 79 145