Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Specjalista ds. Sourcingu i Rozwoju Produktów

Poofi to marka akcesoriów dla niemowląt wybierana przez nowoczesnych i świadomych rodziców.

Stale się rozwijamy i zdobywamy nowe rynki. Projektujemy praktyczne, nowoczesne i funkcjonalne produkty, o charakterystycznym designie.

Zakres obowiązków:

Jeżeli lubisz wyszukiwać nowe produkty na internecie, a do tego:

  • nie straszne Ci żmudne i długotrwałe negocjacje, ustalanie szczegółów drogą mailową z partnerami zarówno z Polski jak i z Dalekiego Wschodu,

  • potrafisz szukać informacji technicznych lub prawnych na stronach urzędów, agencji certyfikacyjnych, itd

  • jesteś skrupulatny, wszystkie informacje potwierdzasz mailowo i potrafisz orientować się w skomplikowanych ustaleniach

To jesteś idealnym kandydatem i koniecznie wypełnij formularz zgłoszenia.

W zależności od Twoich predyspozycji, umiejętności i doświadczenia do Twoich obowiązków należeć będzie jeszcze:

  • koordynacja produkcji tekstylnej. Jeżeli masz doświadczenie we współpracy z krojowniami i szwalniami to powyższe stanowisko zostanie połączone ze stanowiskiem Koordynatora Produkcji Tekstylnej, na które także prowadzimy rekrutację,

  • a może lepiej czujesz się w sprawach księgowo-rozliczeniowych? W takim razie zajmować się będziesz takimi kwestiami jak przypominanie klientom o płatnościach, przygotowywanie co miesiąc faktur dla księgowości oraz pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych

Dokładny zakres obowiązków zdefiniowany zostanie po rozmowie kwalifikacyjnej a nawet po okresie próbnym.

Wymagania:

  • biegłość w szukaniu informacji w internecie, na portalach specjalistycznych oraz na stronach urzędów
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dociekliwość oraz precyzyjność w komunikacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w małym, młodym zespole

Firma oferuje:

Czego możesz się spodziewać pracując w Poofi?

  • jesteśmy młodą firmą, rozwijamy się, więc wiele rzeczy dopiero tworzymy (procedury, procesy, itd)

  • wszyscy jesteśmy bardzo nastawieni na zadowolenie klienta

  • działamy jako zespół – chcemy otwartej, szczerej komunikacji

  • jeżeli coś nie wyszło, to w pierwszej kolejności naprawiamy problem, a w drugiej zastanawiamy się jak ustawić proces tak, żeby w przyszłości nie dochodziło do błędów

  • w związku z ogromną ilością zamówień, pomysłów, produktów, zmian, itd – czasami jest trochę chaotycznie ;)

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielne stanowisko pracy

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pyszną kawę

Jak aplikować - informacje:

Zapraszamy do składania wniosków w formularzu poprzez naciśnięcie przycisku APLIKUJ

Kontakt:

POOFI

ul. Barska 70
43-300 Bielsko-Biała