Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 918        SUBSKRYBUJE: 6965

Projektant Tekstyliów - Krawcowa

Poofi to marka akcesoriów dla niemowląt wybierana przez nowoczesnych i świadomych rodziców.

Stale się rozwijamy i zdobywamy nowe rynki. Projektujemy praktyczne, nowoczesne i funkcjonalne produkty, o charakterystycznym designie.

Zakres obowiązków:

Jeżeli lubisz tekstylia, lubisz projektować i odszywać wzory nowych, nietypowych produktów, nie znosisz bałaganu w miejscu pracy a jednocześnie “wrzuty” i zwroty akcji o 180 stopni nie wytrącają cię z równowagi, jeżeli wreszcie nie boisz się żadnej pracy - czy to poprawki źle wszytego zamka, czy pomocy w pakowaniu produktów, czy na przykład przyjęcia dostawy, to poniższa praca jest dla Ciebie.

Jako Projektant nowych produktów będziesz próbował wiele razy zanim osiągniesz zadowalający efekt. Na początek pomysły na produkty dostaniesz od przełożonych, ale po zapoznaniu się z firmą i specyfiką branży na pewno sam będziesz miał ich wiele. Z uwagi na mały rozmiar firmy nie będziesz jednak wyłącznie projektował. W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji możliwy jest Twój udział w następujących obszarach:

  • pomoc w sesjach zdjęciowych i filmowych (dekoracje scenografii, itd)

  • pomoc w magazynie wysyłkowym (pakowanie paczek dla klientów)

  • pomoc w produkcji (przyjmowanie dostaw, kontrola jakości, opieka nad dokumentacją produktową)

Wielozadaniowość stanowiska pozwoli Ci bardzo dobrze poznać firmę i jej operacje. Bardzo dobrze zgrasz się z zespołem i nabędziesz nowych umiejętności.

Głównym celem Projektanta jest sprawne zaprojektowanie oraz udokumentowanie produktów spełniających zapotrzebowanie firmy. Miarą realizacji tego celu jest czas poświęcony na stworzenie finalnego wzoru produktu.

Cele i miary pozostałych czynności zależeć będą od Twoich faktycznych predyspozycji i zakresu obowiązków.

Wymagania:

  • najważniejsze jest bycie odważnym i otwartym na świat. Jeżeli posiadasz te dwie cechy, to już połowa sukcesu ;)
  • oprócz tego oczywiście na tym stanowisku kluczowa jest umiejętność szycia
  • dobry gust, wyobraźnia, dobre umiejętności komunikacyjne - to wszystko cechy które są niezbędne do tego, żebyś dobrze wykonywał pracę na tym stanowisku

Firma oferuje:

Czego możesz się spodziewać pracując w Poofi?

  • jesteśmy młodą firmą, rozwijamy się, więc wiele rzeczy dopiero tworzymy (procedury, procesy, itd)

  • wszyscy jesteśmy bardzo nastawieni na zadowolenie klienta

  • działamy jako zespół – chcemy otwartej, szczerej komunikacji

  • jeżeli ktoś zawalił, to w pierwszej kolejności naprawiamy problem, a w drugiej zastanawiamy się jak ustawić proces tak, żeby w przyszłości nie dochodziło do błędów

  • w związku z ogromną ilością zamówień, pomysłów, produktów, zmian, itd – czasami jest trochę chaotycznie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielne stanowisko pracy

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pyszną kawę

Jak aplikować - informacje:

Zapraszamy do składania wniosków w formularzu poprzez przycisk APLIKUJ.

Kontakt:

POOFI

ul. Barska 70
43-300 Bielsko-Biała